Міський голова Олександрії вдався до публічних образ журналістів за критику (ВІДЕО)

Під час вчорашнього засідання виконкому міський голова Олександрії Степан Цапюк вдався до публічних образ журналістів та блогерів, які критикують його роботу, та їхніх родичів.  

Вмєсто того, чтоби людей настраівать на позітів, ви людєй настраіваєтє, что в етой жизні всьо плохо, что в городє всьо плохо, что власть плохая, хотя ви нічєго не стоітє самі по сєбє, – зокрема звинуватив журналістів Цапюк.

Весь Кіровоград відібрав найяскравіші моменти монологу міського голови у короткому відео. Без коментарів.

Весь Кіровоград повідомляв, що автор блогу «Моя Олександрія», член Національної спілки журналістів України Руслан Гаврилов подав до суду на дії керуючого справами Олександрійської міської ради, який відмовився задовольнити інформаційні запити щодо використання комунального майна. Наразі обидва позови виграні ним у першій інстанції, мерія подала апеляцію лише по одному, але про дату початку розгляду Гаврилова поки не повідомлено.

Один запит про бувший дитячий садок на вулиці Братський, 88. Надали вони дурну відповідь, але це відповідь. Вони так мені і не вказали власників, не вказали, хто ним користується, але вони вказали, що він проданий. Другий запит стосувався того, щоб надати мені перелік всіх об’єктів комунальної власності, які здані в оренду з 2014 року і по сьогоднішній день, і повідомити, хто взяв в оренду і на яких умовах, – зазначив сам блогер у коментарі нашому сайту.

В січні 2018-го Гаврилов звернувся до поліції з заявою про кримінальне правопорушення, в якому він звинувачує Цапюка, а сааме що той незаконно зібрав конфіденційну інформацію про рух коштів на банківських картках журналіста в одному із державних банків, а також про його сім’ю. Розпочате кримінальне провадження, за словами Гаврилова, його вже опитували чотири рази.

– Матеріалів я не бачив, – каже він. – Я написав місяць тому заяву з проханням надати мені справу для ознайомлення, залишав телефон, нібито мали мою заяву «пустити» і потім мені передзвонити, коли, в який час, в який день я можу підійти. На тому все й затихло, ніхто мені не передзвонював.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Олександрії припустився образ на адресу багатодітної матері, яка добивалася відновлення вуличного освітлення біля місця її проживання, а наприкінці 2017-го придбав люксовий позашляховик вартістю майже 3 мільйони гривень.

Також повідомлялося, що олександрійська «Батьківщина» та УКРОП «вступили у протиприродній зв’язок», об’єднавшись з Опозиційним блоком у міськраді.