Голову Світловодська можуть привести до суду примусово

Прокурор отримав згоду суду на застосування примусового приводу до міського голови Світловодська Валентина Козярчука.

Про це повідомляє Гордон з посиланням на Світловодськ.

Валентин  Козярчук. Фото - svetlovodsk.com.ua
Валентин Козярчук

Відповідне рішення було прийняте 13 серпня в судовому процесі, де розглядається справа за протоколом поліції. Згідно з його текстом, Козярчук не подав декларацію про суттєві зміни в матеріальному становищі у встановлений термін. Зокрема мова йде про 978 тисяч гривень, отриманих мером від продажу майна. За даними журналістів, в березні минулого року він продав розважальний комплекс «Бриз» майже за мільйон гривень.

Протокол складено обласним Управлінням захисту економіки. З протоколом міський голова ознайомився, проте не надав управлінню жодного повідомлення чи письмового пояснення з даного приводу.

Поліцейські зробили висновок: будучи обізнаним про скоєне адміністративне правопорушення, Валентин Козярчук умисно уникає зустрічі з працівниками правоохоронних органів з метою ненадання пояснень та умисно затягує строки проведення перевірки у справах про адміністративні правопорушення, – пише «Світловодськ».

Міський голова у судове засідання не з’явився. Суддя Світловодського міського районного суду Олександр Андріянов задовольнив клопотання прокурора Євгена Голинь про перенесення слухання та застосування примусового приводу, якщо мер не з’явиться на наступне.

Раніше Весь Кіровоград повідомляв, що через протистояння мера і частини депутатів Світловодськ став єдиним населеним пунктом Кіровоградщини, який увійшов в 2018 рік без прийнятого бюджету.

У травні біля 1,3% мешканців Світловодська підписали ультиматум міському голові – скаржились на бездіяльність міської влади у транспортних питаннях, вимагали відповідальності посадовців та погрожували Козярчуку відставкою.