У Гайвороні СБУвець зламав чоловіку щелепу і просив забрати заяву, - ЗМІ

Співробітник управління СБУ в Кіровоградській області, який наприкінці липня жорстоко побив посадовця Гайворонської райдержадміністрації, приходив до нього у лікарню і нібито просив забрати заяву з поліції.

Про це повідомляє «Україна-Центр» з посиланням на потерпілого Володимира Левченка.

Потерпілий після "зустрічі" з працівником СБУ. Фото - "Без купюр"
Потерпілий після “зустрічі” з працівником СБУ. Фото – “Без купюр”

«Три дні потерпілий перебував у районній лікарні, де у нього діагностували струс мозку і порекомендували звернутися до стоматолога. Пізніше лікарі прийшли до висновку, що людина потребує госпіталізації в обласну лікарню.
Вже тут у нього «знайшли» два переломи нижньої щелепи зі зміщенням і прооперували. За цей час чоловіка, за його словами, відвідав той самий співробітник, якого, відповідно до опублікованого раніше припущення журналістів, звуть Євген Ходідад. Нібито просив забрати заяву.

Прийшов цей Ходідад в той же день, тільки вже ввечері. Ну і каже: «я винен, я розумію», типу такого. Не так, як я думав. Каже, я заплачу за лікування…», – зокрема пише видання.

9 серпня інтернет-видання «Без купюр» повідомило про інцидент, який стався в одному з гайворонських кафе близько першої ночі 27 липня. Працівник РДА Володимир Левченко прийшов після дзвінків дружини, яка відпочивала у закладі з подругами та повідомила, що до них чіпляється нетвереза компанія у складі начальника районного відділу поліції Сергія Сірака, водія місцевого управління СБУ та невідомого молодого чоловіка, який пізніше виявився працівником Служби з Кропивницького.

За словами постраждалого, коли він запитав, що тут за проблеми, останній відповів, що проблеми зараз будуть в нього, несподівано вдарив, потім бив ногами переважно в голову вже на підлозі, а Сірак, на очах якого відбувалися події, не втручався.

Я його знаю протягом 20 років, я до адміністрації працював в податковій, разом брали участь в рейдах різних, він опер був, я – інспектор. Ну, знали один одного нормально. А коли це сталося, він не звернув ніякої уваги. Просто сидів. (Після інциденту. – Авт.) не дзвонив, не з’являвся…, – цитує Левченка «Україна-Центр».

10 серпня у Гайворонському районному відділі поліції представили нового начальника. За даними з власних джерел видання, Сергія Сірака не звільнено, він знаходиться у відпустці. Кримінальне провадження наразі передано за підслідністю до військової прокуратури Південного регіону, також повідомлялося, що розслідування проводить і внутрішня безпека СБУ.

За інформацією, на яку посилається «Україна-Центр», наразі у справі фігурує умисне нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Покарання за таке правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 Карного кодексу України – до трьох років позбавлення волі.