Депутат з Кропивницького пропонує людям доплачувати за благоустрій і розвиток

Програма, яку пропонує депутат міської ради Кропивницького Олександр Цертій, передбачає дольову участь «органів самоорганізації населення» (ОСН), тобто мешканців приватного сектору у «вирішенні проблем міста» в співвідношенні 95 на 5 (95% – з міського бюджету, 5% – ОСН). Раніше пропонував 80 на 20.

Про це повідомляє «З перших уст».

У свою чергу, депутат Олег Краснокутський зауважив, що за такого підходу повноцінне асфальтування кварталу обійдеться кожному з його мешканців у 9-10 тисяч гривень.

Сама по собі ідея – нормальна, але потрібно її доопрацювати, і йти до людей, щоб кожен усвідомлював, що доведеться викладати власні кошти. І кошти чималі. Не активісти мають тут одноосібно приймати рішення. Мені важко уявити, як люди в умовах сьогодення готові долучилися до співфінансування, – цитує Краснокутського видання.

Учасники обговорення в рамках круглого столу «Благоустрій та розвиток приватного сектору міста на умовах співфінансування», яке відбулося в обласному центрі сьогодні, проголосували за винесення програми на найближчу сесію міської ради.

Якщо запропонований проект винесуть на розгляд сесії, ми ще подискутуємо, це питання сире, я за нього голосувати не буду. Я категорично проти того, щоб дозволити комусь запускати руку в кишеню стариків задля їхньої дольової участі в цьому процесі, – зокрема наголосив Краснокутський.

Нагадаємо, Олександр Цертій, автор програми, яка передбачає дольову участь містян в оплаті заходів з благоустрою та розвитку приватного сектору, очолює в міськраді фракцію партії «Батьківщина». В травні ми повідомляли, що пов’язані з ним фірми з початку року виграли тендери майже на 7 мільйонів бюджетних гривень.