Олександрійські активісти домагаються нового кримінального провадження проти мерії

Олександрійський активіст Сергій Горбачов намагається через суд змусити поліцію розпочати кримінальне провадження проти мерії через незаконне встановлення комунальних тарифів.

Про це повідомляє «Моя Олександрія».

Сергій Горбачов запрошує жителів міста до суду. Фото - "Моя Олександрія"
Сергій Горбачов запрошує жителів міста до суду. Фото – “Моя Олександрія”

Перше засідання у справі за позовом голови обласної «Спілки шахтарів-інвалідів» має відбутись в Олександрійському суді завтра, 31 серпня.

Раніше Горбачов подав до поліції та прокуратури заяви щодо дій керівництва Олександрійської міськради та комунального підприємства «Житлогосп» з встановлення тарифів по квартплаті протягом п’яти років. В обох відомствах, за його словами, «справі не дали хід».

Три прийнятих в 2011-2016 роках рішення Олександрійського виконкому про тарифи для КП Олександрійський суд визнав незаконними рік тому. Дніпропетровський апеляційний адмінсуд залишив цей вердикт в силі.

Повідомлялося також, що міська рада не підтримала проект про скасування останнього з визнаних незаконними рішень, від 6 липня 2017 року.

Нагадаємо, депутати фракцій «Батьківщини» та УКРОПу в Олександрійській міськраді об’єдналися з «Опозиційним блоком», який підтримує мера Степана Цапюка.

У квітні поточного року Олександрійський суд за позовом згаданого СергІя Горбачова зобов’язав поліцію розпочати розслідування стосовно ремонту в місцевому музеї, де будівельна експертиза виявила завищення суми будівельних робіт майже на 100 тисяч гривень.

Також ми повідомляли, що автор блогу «Моя Олександрія» Руслан Гаврилов виграв у судах дві справи за позовами на дії керуючого справами міської ради райцентру, який відмовився задовольнити інформаційні запити щодо використання комунального майна.