«Консультант» батька виснажених дітей радив йому вбивати працівників органу опіки

«Вбивати. Брати топора, брати ножа і гнати їх геть» рекомендував невідомий консультант у телефонній розмові з депутатом Новоукраїнської райради Олександром Мольченко, сина якого, 4-річного Владислава, від рідних батьків рятували з поліцією.

Відповідний аудіо-запис оприлюднив у мережі сам Мольченко – пише Кіровоградська правда.

Розмова з невідомим, якого депутат називає «Анатолієм», і який відмовився представитись представникам органів опіки, відбувся, вочевидь, під час спроби вилучити з родини інших дітей через їхню низьку вагу. Наразі син та троє доньок родини Мольченків знаходяться в обласній дитячій лікарні.

Стан дітей кращий, ніж у хлопчика, якого доставили раніше. Цих дітей відібрали у батьків офіційно, через суд, та доставили нам, – зокрема зазначив у коментарі головлікар закладу Василь Хорощак.

На оприлюдненому записі «Анатолій», заявивши, що його «можна вважати правозахисником», запевняє ймовірних працівників опіки, що Мольченко має право їх вбивати, і не буде покараний за це.

Вбивати. Брати топора, брати ножа і гнати їх геть. Ви маєте на це право. Ви маєте право захищати свою сім’ю, – відповідає невідомий на питання Мольченка, що йому робити. – І ви ніяким чином не будете відповідати, якщо хтось із них помре. Я вам це гарантую… Шановні терористи, покиньте житлове приміщення! Ви не маєте права там знаходитися. Ви виконуєте кіднепінг!

З почутого у записі можна зробити висновок, що події відбуваються в селі Рівне Новоукраїнського району. Раніше керівник обласної організації Радикальної партії, від якої Мольченко балотувався на місцевих виборах, з посиланням на власні джерела заявляв, що той полишив місце постійного проживання у райцентрі і може знаходитись саме у Рівному.

Повний варіант запису: