Соцмережі про #кропфест: «Хто організатор цього невчасного дійства?»

Під час та після завершення мистецького фестивалю «Кропивницький» в обласному центрі Кіровоградщині місцеві користувачі соцмереж нарікали на його невчасність та політично-агітаційну складову.

Зокрема урочиста церемонія відкриття фестивалю включно з «театральною ходою», у якій серед інших брали участь актори у клоунських костюмах, та вогняним шоу відбулися 29 серпня, у День пам’яті загиблих за свободу України та чергової річниці іловайської трагедії.

кропфест_Нікітін

На цьому у Facebook наголосив Вадим Нікітін, керівник обласного Центру надання допомоги учасникам АТО, який також очолює громадську організацію учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів «Патріот Кіровоградщини».

Частина коментарів під постом Нікітіна. Фото - Facebook
Частина коментарів під постом Нікітіна. Фото – Facebook

Питання доцільності «гульок під час війни» сьогодні, 3 вересня, підняв і фотокореспондент сайту «Точка доступу» Олександр Козловський, акцентувавши також на бюджетному фінансуванні заходу.

кропфест_Козловський

Я хочу подякувати всім чесним платникам податків, за чий рахунок був проведений #кропфест, – написав він. – Саме завдяки вашим і моїм податкам це стало можливе, а міністерство і всі інші, лише маленькі функціонери, які виконують свою роботу, за яку отримують зарплату з наших з вами податків! Скромність прикрашає людей, пам’ятайте це на виборах, не голосуйте ні за гречку ні за концерти!

Головний редактор тижневика «Україна-Центр» Юхим Мармер описав курйозний момент, пов’язаний з агітацією під час вистави «Соломон у спідниці», яким завершувалась театральна програма фестивалю.

кропфест_Мармер

Перед початком виходить креативний директор фестивалю Проскурня з проникливою промовою (ми хороші, ви хороші) і в самому кінці видає репризу: «Пам’ятайте, нас чекає рік виборів, потрібно обов’язково прийти і проголосувати… правильно». Чую шепіт сусідки: «А Правильна партія – це назва партії Горбунова?» Звісно так! – написав він.

Нагадаємо, національний мистецький фестиваль «Кропивницький» проводиться за ініціативи народного депутата Олександра Горбунова (фракція партії «Народний фронт»). Цьогоріч на проведення заходу з державного бюджету України через Український культурний фонд було виділено 7,5 мільйонів гривень.

Повідомлялося також, що в місті Кілія Одеської області пройшов фестиваль «Українська Бесарабія». На його проведення також було виділено 7,5 мільйонів з державного бюджету, а ініціатором у ЗМІ називають нардепа Пала Унгуряна з «Народного фронту».