Управління захисту економіки в області "взялося" за фельдшерів

Вчора, 17 вересня, за матеріалами Управління захисту економіки в області до суду направлено адміністративний протокол про корупцію щодо фельдшера одного з відділів Знам’янського районного управління Держпродспоживслужби.

Жінка вчасно не надала електронну декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Про це повідомило власне джерело сайту Весь Кіровоград, близьке до судової системи.

Ілюстрація. Фото - "Українська правда. Життя"
Ілюстрація. Фото – “Українська правда. Життя”

Як пояснив керівник Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Роман Бойчук, фельдшер не є державним службовцем, зарплатня – порядку 4-5 тисяч гривень на місяць.

Я не знаю, на підставі чого цей протокол складений, – каже посадовець. – Там є декілька людей, які невчасно подали декларації. В них є всі підтверджуючі документи, скріншоти сторінок, де неможливо було зайти в систему. Але їх нікому не показували, бо ніхто не запитував. Вона (фельдшер зі Знам’янського управління), наскільки я розумію, ніяких пояснень не давала, з ними (співробітниками УЗЕ) не спілкувалась. Був запит надати інформацію по ній, ми давали відповідь, що немає реально ніяких підстав (для складання протоколу про корупційне порушення).

Нагадаємо, нещодавно Начальник Управління УЗЕ на Кіровоградщині Володимир Духно потрапив у скандал з «сестриним автопарком». Зокрема один з кропивницьких адвокатів повідомив, що рідна сестра Духна Олена Журило протягом 2016-2018 років змінила 4 автомобілі марки Toyota, нібито не маючи навіть прав на керування автотранспортом, а фактично всі авто могли використовуватись керівником УЗЕ в Кропивницькому.