Черкаському театру не було за що приїхати на «Вересневі самоцвіти»

Трупа Черкаського обласного театру не змогла приїхати на всеукраїнський театральний фестиваль в Кропивницькому через відсутність коштів на пальне для автобуса.

Про це в авторському відеоблозі «Погляд» повідомив тележурналіст Андрій Богданович.

Фото - "Голос Громади"
Фото – “Голос Громади”

Вистава театру «Обережно жінки» мала відбутися в обласному драмтеатрі 19 вересня.

Білети було розкуплено, очікувався аншлаг, але ні. Виставу скасували. Виявилося, що в черкаських театралів не було грошей щоб заправити автобус і приїхати на фестиваль в Кропивницький, – каже Богданович.

48-й театральний фестиваль «Вересневі самоцвіти» проходив з 17 по 23 вересня в обласному центрі та на території державного заповідника-музея Івана Карпенко-Карого «Хутір Надія». Бюджет заходу – біля 200 тисяч гривень.

Блогер нагадав також, що проведення мистецького фестивалю «Кропивницький», який цьогоріч проходив вдруге, обійшлося державному бюджету в 7,5 мільйонів гривень.

Гроші на фестиваль імені народного депутата Горбунова ми, значить, можемо лобіювати і виділяти, а для всеукраїнського театрального фестивалю «Вересневі самоцвіти», якому вже десятиріччя, який з історією, знайти грошей ми не можемо. На бензин від Черкас до Кропивницького не знайшли, – наголошує Богданович.

Раніше повідомлялося, що до початку «Кропивницького» пройшов тільки один аукціон з перших 28 оприлюднених у Prozorro тендерів на підряди «Державної дирекції міжнародних конкурсів та мистецьких програм “АРТ-УКРАЇНА”» з проведення фестивалю.