Строки розслідування побиття у Гайвороні за участі СБУвця - тайна слідства

Військова прокуратура вважає таємницею слідства процесуальні строки, якими обмежене досудове розслідування у справі про побиття працівника Гайворонської райдержадміністрації співробітником СБУ.

Обласний тижневик Україна-Центр з тим же формулюванням не отримав відповіді про статтю Кримінального кодексу, за якою ведеться слідство, а також про те, чи повідомлено комусь про підозру у рамках провадження.

Фото - "Без купюр"
Фото – “Без купюр”

Видання цитує відповідь на інформаційний запит за підписом заступника військового прокурора Кіровоградського гарнізону Євгена Калашникова, датований 10 вересня.

Згідно з текстом документа, запитувана інформація, ще раз – якою статтею КК передбачено злочин, за ознаками якого ведеться розслідування у кримінальному провадженні, чи оголошено комусь про підозру, в які терміни має бути закінчене розслідування – становить таємницю слідства. І її розголошення на даному етапі може зашкодити слідству. Ще одне питання, залишене без відповіді, – чи має будь-який процесуальний статус у справі вже, очевидно, колишній начальник Гайворонського райвідділу поліції Сергій Сірак. За словами потерпілого, той не тільки не намагався зупинити колегу з СБУ, який імовірно ламав ногами кістки людині, яка вже лежить на підлозі, а й нібито відбув згодом з місця подій в автомобілі разом з цим колегою, – пише «Україна-Центр».

Нагадаємо, інцидент стався в одному з кафе Гайворона в ніч на 27 липня. Начальник одного з відділів РДА Володимир Левченко прийшов після дзвінків дружини, яка відпочивала у закладі з подругами та повідомила, що до них чіпляється нетвереза компанія у складі начальника районного відділу поліції Сергія Сірака, водія місцевого управління СБУ та невідомого молодого чоловіка, який пізніше виявився працівником Служби з Кропивницького, якого можуть звати Євген Ходідад.

За словами постраждалого, коли він запитав, що тут за проблеми, останній відповів, що проблеми зараз будуть в нього, несподівано вдарив, потім бив ногами переважно в голову вже на підлозі, а Сірак, на очах якого відбувалися події, не втручався.

Пізніше у чоловіка виявили струс мозку та два переломи щелепи. Левченко заявляв, що кривдник приходив до нього у лікарню та просив забрати подану заяву про злочин.

10 серпня у Гайворонському районному відділі поліції представили нового начальника.