Депутата, чий син умирав з голоду, захищають скандальні активісти з Дніпропетровщини

Чоловік, який радив кропивницьким журналістам не писати про Олександра Мольченка – вже четвертий з тих, хто називає себе його «захисниками» та «консультантами». Троє, що публічно виступали у цих ролях раніше, є мешканцями Дніпропетровської області, які мають скандальну відомість у регіоні. 

14081801
Владислав Мольченко одразу після вилучення з родини. Фото – “Кіровоградська правда”

Сьогодні на редакційний номер інформагенції CBN зателефонував чоловік, який назвався захисником Мольченка Антоном.

Майте на увазі: все, що ви напишете, може бути використаним проти вас, коли справа розглядатиметься у Європейському суді з прав людини, – цитує «Антона» видання.

Наразі у Новоукраїнці триває судове слухання у справі про позбавлення батьківських прав. Депутат місцевої райради офіційно знаходиться під домашнім арештом. З родини Мольченків вже вилучили всіх дітей – чотирирічного сина, який важив сім кілограмів замість нормальних для його віку 16, а також трьох доньок, які також мали дефіцит ваги.

Під час засідання у процесі, яке відбулося вчора, обвинуваченого представляли мешканці Кривого Рогу Едуард Комар та Андрій Карпович, щодо яких є чимало згадувань в інтернет-ЗМІ дніпровського регіону.

Мольченко, Карпович та Комар у суді. Фото - Facebook
Мольченко, Карпович та Комар у суді. Фото – Facebook

Зокрема Криворожский обозреватель з посиланням на екс-кандидата у мери Кривого Рогу від «Свободи» та професійних правників у квітні оприлюднив відомості про нібито наявність кримінального минулого у Андрія Карповича, який називає себе представником одного з місцевих об’єднань учасників АТО.

Колишній шахтар і музикант Едуард Комар заявляв про наміри балотуватись на пост міського голови Кривого Рогу на дострокових виборах у 2016 році, та просив своїх прибічників перерахувати на банківський рахунок гроші, яких йому не вистачає на внесення грошової застави. Згідно даним сайту work.ua, чоловік пропонує свої послуги як ведучого, музиканта та виконавця пісень за гонорар у 16 тисяч гривень. В минулому році прізвище Комара згадувалося у зв’язку зі зривом семінару-тренінгу в Дніпрі та бійкою у криворізькому райсуді.

Ще одна людина, яку журналісти ідентифікували під час минулих засідань суду по справі Мольченка – мешканець Дніпра Анатолій Балахнін, якого прес-служба організації дніпровських євромайданівців «Майдан Січеслав» називала одним з учасників «сепаратистського шабашу» 23 листопада 2016 року. У жовтні 2017-го Балахнін згадується вже як учасник звернення активістів, обурених російськомовною постановкою за мотивами «Лісової пісні», до колективу Дніпровського театру драми і комедії.

Нагадаємо, в серпні був оприлюднений аудіозапис телефонної розмови, де невідомий, якого Олександр Мольченко називає «Анатолієм», рекомендує йому вбивати працівників органу опіки.