В Бобринці поліцейські не встигають охопити всі наркоточки

Місцеві правоохоронці будуть звертатися по допомогу в управління протидії наркозлочинності, – заявив начальник Бобринецького відділу поліції Валерій Григорчук у коментарі журналістам Кіровоградської філії Суспільного телебачення.

В сюжеті йдеться про громадську акцію, учасники якої вимагали відстaвки Григорчука тa його зaступникa Анатолія Дремлюги через відсутню, на їхню думку, роботу з протидії збуту наркотиків.

 

У відповідному зверненні посадовців звинуватили зокрема в тому, що вони, дослівно, «користуючись владою та службовим становищем збагачуються за рахунок кришування злочинців, вимагання коштів».

Співорганізатор заходу, підприємець Олег Радишевський, також заявив про ігнорування правоохоронцями повідомлень щодо місць збуту наркотиків і осіб, які ним займаються, а також про погрози, які нібито надходили на адресу активістів. За їхніми підрахунками, кількість наркозалежних у Бобринці за рік зросла вдесятеро.

З наркотиками ситуація контрольована, але ще не в достатній мірі проводимо заходи, тому що не встигаємо охватить всі оці «точки», які розказують, – у свою чергу, сказав керівник районної поліції журналістам.

Він також зазначив, що в поточному році відділом «виявлено 14 фактів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків».

Нагадаємо, влітку Весь Кіровоград повідомляв, що лише кільком членам «групи наркоділків», затриманим рік тому в Кропивницькому з обшуками, вилученням зброї, вибухівки, наркотиків та арештом люксових автівок, висунуті офіційні обвинувачення, а розгляд справи по суті судом досі не розпочатий.

Також повідомлялося, що у справі майора та підполковника поліції з Олександрії, яких у січні 2018-го затримали за підозрою в отриманні десяти тисяч від наркоторговця, станом на середину липня було «заплановано оголошення остаточної підозри».