Журналістка з Кропивницького звинувачує депутата у замовному тролінгу в соцмережі

Образливі дописи щодо ряду місцевих політиків, посадовців та журналістів від імені профілю Zloy Mandarin у Facebook може розповсюджувати депутат Подільської районної ради Кропивницького екс-радикал Сергій Таранюк, – вважає редакторка журналу «Персона» Неля Желамська.

Відповідний пост з обґрунтуванням цього припущення вона оприлюднила у соціальній мережі.

Зокрема зазначається, що згнаданий фейковий профіль був створений у 2014 році, публікував «досить прихильні» до Радикальної партії пости, потім кілька разів змінював ім’я.

– У середині 2015-го став Андрієм Максютенко і різко змінив курс, публікуючи негатив на Радикалів, зокрема й найбільше, на Андрія Максюту (теперішнього начальника спецінспекції, радикала в минулому). Далі було перейменування у Дмитра Чорновола, про цей акаунт писав якось колега Дмитро Васильєв. Очевидно, то був період пошуку джерел фінансування. Згодом переключився на регулярну атаку міського голови Андрій Райкович, секретаря міськради Андрія Табалова, лідера радикалів Олега Ляшка, його однопартійців у Кропивницькому, періодично кусав нардепа Костянтина Яриніча і бізнесмена Артема Стрижакова, політика Олександра Жимінюка та членів Опозиційного блоку. Але, якщо говорити про стійку політичну упередженість, яка яскраво прослідковується до названих осіб, то жодної негативної публікації не помічено на адресу представників ВО «Батьківщина» і команди політиків-бізнесменів Бєлова-Онула, і це попри активне обговорення їхньої діяльності в ЗМІ, – написала Желамська

Вона також зазначає, що Zloy Mandarin зареєстрований під нікнеймом @onix.sg, який збігається з назвою ПП «ОНІКС – СГ». Цю юридичну особу журналістка називає пов’язаною з ще ТОВ «ТАСЕГР», та стверджує, що власником обох є ТОВ «ЛВН-Альянс», а серед засновників пов’язаних з ним фірм до листопада 2017 року був Сергій Григорович Таранюк.

Джерела фінансування – кілька, з огляду на політичну упередженість і стабільну вибірковість, на цю місію претендують названі вище команди двох політично-бізнесових груп, які залишилися поза ретельною увагою «справедливого» Злого Мандарина, – пише Желамська. – Цікаво: найбільш активно й регулярно публікаціями Zloy Mandarin ділиться Олександр Крившенко, який, як відомо, має відношення до ВО «Батьківщина».

Про чи то вихід, чи то виключення Сергія Таранюка з Радикальної партії стало відомо в жовтні минулого року. Керівник Кропивницької міської організації РПЛ Рафаел Санасарян заявив тоді в коментарі Гречці, що це пов’язано з «порушенням партійної дисципліни» та дискредитацію організації діями екс-партійця.

Про хамську поведінку екс-радикала в мережі по відношенню до жінки раніше повідомляло depoкропивницький.

Весь Кіровоград вже писав про кампанію з дискредитації міського голови Кропивницького Андрія Райковича в місцевому сегменті соцмереж, та можливий зв’язок з нею представників регіональних структур «Батьківщини».

Желамська_1Желамська_2