Вулицями Кропивницького знову тече вода - поки по 26 за "куб"

Через чергову аварію на водогоні «Дніпро-Кіровоград» у нижню частину Кропивницького вулицями тече «повноводна ріка питної води».

Про це півтори години тому повідомив «Утренний город».

ф1(8)

Пішоходи не мають можливості перейти на протилежний бік дороги. Автівки здіймають фонтани, які дістають до тротуару, – пише Людмила Макей. – Майстри кажуть, що знадобиться час, аби спустити всю воду з труб і приступити до ремонту. Очевидно, зірвало заглушку, яка регулює напір. Відтак вода ллється широкою рікою.

Нагадаємо, згідно оприлюдненим на офіційному сайті даним, обласне комунально-виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» у поточному році планує втрати та необліковані витрати питної води в обсязі 7,6 мільйонів кубометрів, і 7,5 мільйонів у наступному.

Вчора, 9 жовтня, стало відомо, що тариф на водопостачання та водовідведення, який з липня 2018 року зріс на чверть, з початку наступного року може зрости ще на третину. Нова ціна на водопостачання та водовідведення кубічного метру для абонентів обласного водогону у багатоквартирних домах має скласти 34,32 гривні, у приватному секторі – на гривню менше.

Підвищення на підприємстві мотивують зростанням вартості реагентів, палива, електроенергії, запчастин, послуг та мінімальної заробітної плати. Також за словами генерального директора водогону Романа Ілика, у тариф заклали прибуток на виплати по кредиту Міжнародного Банку Реконструкції і Розвитку.

Повідомлялося, що у квітні 2014 року Україна уклала угоду з МБРР про позику у 44,4 мільйона доларів на модернізацію обласного комунального підприємства «Дніпро-Кіровоград». В серпні офіційно стартував завершальний етап модернізації вартістю у 3 мільйони доларів.

Фото – “Утренний город”