Нардеп з Кропивницького може влаштуватись на нову роботу - тележурналіст

Народний депутат Олександр Горбунов з «Народного фронту» після закінчення каденції може влаштуватись на роботу в Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТУ).

Таку думку в авторському висловив тележурналіст Андрій Богданович в авторському відеоблозі Погляд.

12654496_10207406147724473_4771959389145567664_n
“Доцент” у виконанні Євгена Леонова. Кадр з кінофільму “Джентльмени удачі”, 1971 р.

У тихій гавані кіровоградської науки з’явився новий кандидат наук, – зазначив він, коментуючи повідомлення про захист Горбуновим кандидатської дисертації. – Якщо людина щось робить, то напевно має бути причина. Навіщо Олександру Горбунову, бізнесмену і народному депутату, звання кандидата наук? Перша думка – просто у Горбунова закінчується депутатська каденція, з «Народним фронтом», ви розумієте, він нікуди не проходить, а з іншими партіями ще не домовився. Тому – а хай буде. Якщо що, раптом бізнес «зхлопнеться» і з політики він піде… Буде в ЦНТУ викладати. Друга думка – може, кандидатська якимось чином допоможе прозвітувати про фестиваль у Кропивницькому, до якого багато питань з приводу тендерів?

Про те, що нардеп захистив дисертацію, минулого тижня повідомив проректор ЦНТУ Олександр Левченко. Метою наукової роботи, за його словами, є поглиблення теоретико-методичних основ і розробка науково-практичних рекомендацій щодо удосконалення бюджетного менеджменту в системі державного регулювання економіки.

Цікаве наукове дослідження отримало неабияку підтримку членів Спеціалізованої Вченої Ради та офіційних опонентів проф. Мельник Мар’яна та проф. Лісовий Андрій, оскільки має велике практичне значення, а результати досліджень вже втілюються в життя, – зокрема написав Левченко.

Нагадаємо, Горбунов є ініціатором проведення в обласному центрі Кіровоградщини фестивалю «Кропивницький», на заходи якого з державного бюджету України за два останніх роки пішло біля 14,5 мільйонів гривень. Повідомлялося, що тільки один тендер на підряди «Державної дирекції міжнародних конкурсів та мистецьких програм “АРТ-УКРАЇНА”», пов’язані з проведенням фестивалю у 2018 році, пройшов до його початку. Минулоріч на послуги перекладу на фестивалі, де не фігурували іноземні гості та глядачі, витратили 338 400 грн. державних коштів. Журналісти підрахували, що за цю суму можна було забезпечити 615 годин послідовного усного перекладу з/на англійську мову, тобто 25 днів безперервної цілодобової роботи перекладача.

Також повідомлялося, що нардеп з Кропивницького піариться на бюджетних грошах – в обласному центрі невідомі розкладають у поштові скриньки мешканців наклад «газети для кожного», матеріали якої містять згадування народного депутата Олександра Горбунова та ознаки використання державних грошей як елементу маніпуляції.

Фото – Facebook