Робити щось з наркоторгівлею поліцію закликають мер Кропивницького та екс-прокурор області

Пропозиції придбати наркотики у Кропивницькому супроводжують дітей на шляху до школи, а іноді іще гірше – торгують біля закладів освіти.

Про це сьогодні, 18 жовтня, заявив міський голова обласного центру Андрій Райкович під час зустрічі з керівництвом обласної поліції.

44047533_2267576379938372_7482169166657486848_n
Реклама закладок на паркані школи №4 в Кропивницькому. Фото – Сергій Жолонко

Адреси продавців наркотиків написані вже відкрито на фасадах будинків вздовж магістральних вулиць. Наша спецінспекція їх замальовує, комунальники зафарбовують, а вони знову і знову з’являються, – цитує мера сайт міської ради.

Сьогодні ж сайт інформагенції CBN оприлюднив україномовну версію інтерв’ю колишнього прокурора Кіровоградщини Сергія Жолонка тижневику “Україна-Центр”, у якому той зокрема зазначив, що системна протидія наркозлочинності сьогодні не здійснюється.

Абсолютно традиційна агентурна робота. Я сьогодні можу стати дилером взагалі без проблем, я заходжу на ці сайти, мені пропонують – раз, два, три. Потім я можу просити певну партію, можу стати дрібним оптовиком і реалізовувати. Це звичайна поліцейська робота, яка у всьому світі виконується, а тут – не виконується, – зокрема наголосив він.

Нагадаємо, Жолонко декілька разів замовляв «закладки», що їх рекламують шляхом нанесення на стіни й тротуари веб-адрес та ідентифікаторів у месенджерах, та писав заяви до поліції. За його інформацією, наразі по жодній з заяв немає руху – співробітниками органів не вилучені реквізити банківських карток, за допомогою яких здійснювався розрахунок, та інші дані.