Суддя, який «визнав кнопкодавство» в Кіровоградській облраді, хоче в новий Антикорупційний

Суддя Кіровоградського окружного адмінсуду Роман Брегей потрапив до списку з 71 кандидата на місця у Вищому антикорупційному суді, конкурс на які оголосили в серпні.

Відповідний список оприлюднений Вищою кваліфікаційною комісією суддів України. Всього в двох палатах нового суду 39 вакансій.

За даними професійних ЗМІ, у лютому Брегей подавав свою кандидатуру також до Вищої ради правосуддя, минулого року брав участь у конкурсі до Верховного Суду.

admin-ajax
Колаж – “Гречка”

Нагадаємо, в грудні 2016-го окружний суд у особі судді Романа Брегея визнав недійсним та скасував скандальне рішення Кіровоградської обласної ради про погодження дозволу на розробку Полоховского родовища літієвих руд для ТОВ «Українські рідкісні метали», яку пов’язують з полтавським та харківським криміналом. Депутатами облради та у ЗМІ піднімалося питання про те, що депутат від «Батьківщини», картка якого проголосувала «за», був на той момент фізично відсутнім у сесійній залі. Також висувалися версії про грошове заохочення окремих депутатів за позитивне голосування.

Повідомлялося також, що на роботу до новоствореного Кропивницького апеляційного суду переведено суддів, які залишили пай тяжкохворої жінки «у рабстві» агрофірми обласного депутата, скасували вирок двічі засудженим за вбивства та виправдали суддю Галагана, який їздив за кермом у стані сп’яніння.