В Олександрії хочуть пояснень щодо підвищення тарифів на воду від голови облради

Олександрійська міськрада звернулася до голови Кіровоградської облради Олександра Чорноіваненка «у зв’язку з систематичним порушенням процедури підвищення тарифів комунальними підприємствами обласного підпорядкування».

Про це з посиланням на документ повідомив тележурналіст та влогер Андрій Богданович.

Безымянный

Олександрійський мер визвав на килим не кого-небудь, а самого голову олблради Олександра Чорноіваненка, – зазначає він. – Позаяк підприємство (водогін «Дніпро-Кіровоград». – Весь Кіровоград) підзвітне облраді, то й відповідає за нього і за тарифи облрада. Так Цапюк і пише, точніше, міськрада постановляє.

Згідно тексту рішення, посадовця хочуть бачити на засіданні міської ради у п’ятницю 9 листопада для надання інформації щодо правомірності підвищення тарифів на послуги.

Тільки Чорноіваненко розпочав кампанію, що він – опозиція, тільки «Батьківщина» промітингувала проти тарифів біля міськради, і тут Степан Кирилович питає з Чорноіваненка (який очолює обласну «Батьківщину». – Весь Кіровоград), як з влади. Причому за тарифи, – наголошує Богданович. – Виходить, що «Батьківщина» наступного тижня має пікетувати Чорноіваненка, тобто сама себе.

Повідомлення про ймовірне підвищення тарифу на третину з початку наступного року обласного офіційний сайт комунально-виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на початку минулого місяця.

30 жовтня стало відомо, що в усіх багатоквартирних будинках мають бути встановлені будникові лічильники води за рахунок внесків мешканців, які сплачуватимуться протягом п’яти років. Показання будинкового лічильника порівнюватимуть із сумою показань усіх квартирних лічильників, і якщо будинок в цілому використовує більше води, ніж усі його мешканці, то витрати кожного конкретного абонента будуть множити на відповідний коефіцієнт – 1,2, 1,5 тощо.