«На килим» викликали Чорноіваненка, а Ілик може бути вільний, – тележурналіст

Директору обласного водогону «Дніпро-Кіровоград» не дали слова на сесії олександрійської міськради, куди для обговорення правомірності підвищення тарифу на воду запрошували голову Кіровоградської обласної ради.

Про це з посиланням на «Голос громади» повідомив тележурналіст Андрій Богданович в авторському відеоблозі Погляд.

Безымянный

Замість Чорноіваненка приїхав розбиратися по водним тарифам генеральний директор водогону «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик. Олександрійські депутати подивились на нього і вирішили: Ілик їм не потрібний. «На килим» викликали Чорноіваненка, а Ілик може бути вільний, – каже Богданович. – Там же явно обласного лідера «Батьківщини» хвалити не будуть. «А навіщо мені негатив?», – подумав голова обради, та й не поїхав.

Міський голова Олександрії Степан Цапюк з трибуни сесійної зали зазначив, дослівно, що «навіть не може підібрати такого слова, щоб виразити ту неповагу до депутатів олександрійської міської ради, і громади міста Олександрія».

 

Нагадаємо, Олександрійська міськрада звернулася до голови Кіровоградської облради Олександра Чорноіваненка «у зв’язку з систематичним порушенням процедури підвищення тарифів комунальними підприємствами обласного підпорядкування». У п’ятницю, 9 листопада, депутати чекали посадовця для надання інформації щодо правомірності підвищення тарифів обласного водогону.

Також повідомлялося, що тариф обласного комунально-виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на водопостачання та водовідведення, який з липня 2018 року зріс на чверть, з початку наступного року може зрости ще на третину.

Фото – YouTube