Обласний водогін на Кіровоградщині продає труби на мільйон та отримує дотації з бюджету

Водогін «Дніпро-Кіровоград» виставив на продаж труби, «отримані під час демонтажних робіт» в Олександрії, більш ніж на мільйон гривень.

Пропозиції від потенційних покупців приймалися до 14 листопада, за інформацією електронної системи ProZorro.Продажі, наразі торги не відбулися. Початкова ціна, виставлена обласним комунальним підприємством за 25 труб діаметром 1,42 м – 1, 014 мільйона гривень з ПДВ.

Фото з поданої до торгів документації
Фото з поданої до торгів документації

Наприкінці жовтня заступник голови Громадської ради при Кіровоградські обласній державній адміністрації Микола Гречуха повідомив, що за рік ОКВП «Дніпро-Кіровоград» отримало з обласного бюджету значні дотації.

Чому обласна рада за останній рік внесла до 15 мільйонів гривень прямих вливань в данну систему, в дане підприємство? Виходить що ми з вами, як споживачі, маємо платити один з найбільших тарифів в Україні, а саме, який займає третє місце. Дорожче тільки Закарпаття і Маріуполь. При цьому обласний бюджет дотує дане підприємство, – зокрема зазначив він.

Видання Олександрійські новини тоді писало також, що на думку представника громадської ради, у склад нових тарифів закладені завищені показники зростання заробітної плати.

Нагадаємо, директору обласного водогону «Дніпро-Кіровоград» Роману Ілику не дали слова на сесії олександрійської міськради, куди для обговорення правомірності підвищення тарифу на воду запрошували голову Кіровоградської обласної ради.

Також повідомлялося, що тариф обласного комунально-виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» на водопостачання та водовідведення, який з липня 2018 року зріс на чверть, з початку наступного року може зрости ще на третину.