Райкович: «Він судиться, щоб відновитися на роботі, а ми передали матеріали про порушення в прокуратуру»

Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович прозвітував про майже мільйон гривень, стягнутих за рік в судовому порядку з орендарів міської землі.

З іншого боку – спочатку «земельного» заступника мера звільняють через порушення, що стосуються якраз договорів оренди, потім начальнику земельного ж управління міськради оголошують про підозру в перевищенні службових повноважень, пише Україна-Центр.

Сьогодні видання оприлюднило інтерв’ю з міським головою, під час якого Райкович прокоментував обидві ситуації, зокрема й позов про відновлення на посаді, поданий його звільненим заступником минулого тижня.

Олександр Грабенко. Фото - CBN
Олександр Грабенко. Фото – CBN

Те, що Олександр Володимирович Грабенко не може бути членом команди Райковича, – однозначно, – цитує посадовця ЗМІ. – Я виявив елементи зловживання владою, маніпуляції, які множать на нуль авторитет міської ради, ту роботу, яку робить ця команда. У місті є орендарі землі, це важлива складова його бюджету. Так ось, план з надходження коштів від діяльності управління земельних ресурсів виконаний наполовину. З чого формувати бюджет, який всі хочуть розподіляти? 67 прострочених заяв на продовження договорів оренди землі були затримані чиновником Грабенко, якому ми надали право підпису, пролонгації цих договорів. З незрозумілих причин. Бюджет від цього недоотримав близько 4 мільйонів гривень. Він судиться, щоб відновитися на роботі, а ми передали матеріали про порушення в прокуратуру.

Наприкінці листопада повідомлялось також про оголошення підозри у перевищенні службових повноважень начальнику міського управління земельних відносин та охорони навколишнього середовища Родіону Владову.

Родіон Владов. Фото - kr.depo.ua
Родіон Владов. Фото – kr.depo.ua

Інше питання – невиконання планових завдань. Це стосується Владова. Йому запропоновано звільнитися, тому що він не відповідає посаді начальника управління. Кримінальна відповідальність – це інше питання, я не прокурор. Сьогодні матеріали зібрані, йому оголосили про підозру. Він на лікарняному, – зазначив міський голова в інтерв’ю «Україні-Центр».

Нагадаємо, раніше тележурналіст Андрій Богданович повідомив в авторському блозі, що ціна, заявлена в одній з тендерних закупок Кіровоградської обласної ради, може бути завищеною в півтора рази.