Більше половини мешканців Кіровоградщини не проти «гречки» на виборах - опитування

Заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів відмовився назвати замовників соціологічного дослідження «Портрети регіонів», яке в листопаді-грудні проводили зокрема й у Кіровоградській області.

Місцеві результати було презентовано сьогодні в прес-центрі CBN у Кропивницькому. За словами Мисіва, під час дослідження були задіяні близько 200 інтерв’юерів.

Ілюстрація. Фото - https://vybory.pravda.com.ua
Ілюстрація. Фото – https://vybory.pravda.com.ua

Це дорого, – зазначив він. – Фінансує проект консорціум політичних партій, причому різнопланових. В кожній області замовники були різні… Не буду розказувати, тому ще є певні умови контракту. Це не один замовник. То дуже велика сума грошей, щоб провести таке опитування для партії.

Серед представлених результатів зокрема висновок про те, що 21% респондентів позитивно ставляться до ситуації, коли під час виборів політики допомагають виборцям матеріально. 33% займають нейтральну позицію, а 42% проти такої агітації.

Підкуп більше сприймається в Кропивницькому і в селах, якщо ми говоримо про вашу область, – зазначив заступник директора. – У вікових категоріях дещо більше толерується старшим населенням, і, як бачимо, чим бідніші респонденти

У розповсюдженому групою прес-релізі стверджується, що загалом у дослідженні, здійсненому за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів, а похибка складає не більше 2,4%.

Нагадаємо, днями тележурналіст Андрій Богданович повідомив, що Кіровоградська облрада оголосила тендер на покупку обладнання за ціною, завищеною в півтора рази.