Молодики в камуфляжі виносили «незгодних» з приміщення під час звіту нардепа в Кропивницькому

Депутата міської ради Кропивницького Михайла Демченка вивели з зали та буквально винесли з фойє кінотеатру «Портал», де в суботу 15 грудня проходив публічний звіт нардепа Олександра Горбунова («Народний фронт»).

Про це повідомляє кореспондент сайту Весь Кіровоград, який був присутнім на заході.

DSC_0066 DSC_0068

Після того, як Демченко розгорнув перед аудиторією звіту плакат з написом «Він пише для нас закони,а сам топчеться по них», до нього підійшли троє невідомих у камуфляжній формі та вивели його з зали.

Я сидів просто в фойє, нічого не роблячи, чекав людей, які після закінчення цього звіту мали піти зі мною додому. Підійшов один, вихватив із сумки плакат, і пішов. Потім через хвилин сім прийшло двоє хлопців, запропонували мені вийти навіть із фойє. В камуфляжі, два чоловіки високого зросту. Я відмовився. Вони взяли мене під руки. Я в той час підняв ноги, і вони мене несли через фойє аж до дверей. Потім вони мене вивели на вулицю, і сказали, що «прийдеш – ми тобі зробимо». Я викликав поліцію, приїхав наряд, записав мої покази, – розповів депутат міськради.

За його словами, правоохоронці вже запросили записи камер відео-спостереження, розташованих в кінотеатрі. Демченко зауважив також, що заява про протиправні дії буде написана також мешканкою Новоалексіївки Оленою Ботнар. Її кремезний молодик в камуфляжі із застосуванням сили вивів із зали після того, як під час запитань до нардепа жінка попросила не забудовувати берег річки Сугоклея.

Раніше неодноразово повідомлялося, що споруди ресторану «Тиха гавань», до якого має відношення теперішній народний депутат Горбунов, розташовані з порушеннями природоохоронного законодавства безпосередньо у береговій лінії річки на території комунального Парку Перемоги в Кропивницькому (т.зв. «Міський сад»).

Питання приватизації земельних ділянок у парку та їхнього виведення з рекреаційної зони міста, зміни ландшафту та капітального будівництва у 100-метровій водоохоронній зоні неодноразово піднімалися зокрема під час засідань міської ради обласного центру та у ЗМІ.

Під час звіту Горбунов повідомив зокрема, що на фестиваль «Кропивницький», ініціатором якого він є, в 2019 році буде виділено 9 мільйонів гривень з державного бюджету України.

Нагадаємо, в рік виборів фестиваль не стали прописувати в держбюджеті окремим рядком, а в 2018-му тільки один аукціон на підряди «Державної дирекції міжнародних конкурсів та мистецьких програм “АРТ-УКРАЇНА”», пов’язані з проведенням заходу, пройшов до його початку.