Законопроект Горбунова про новий поділ Кіровоградщини суперечить інтересам громади, - облрада

Зареєстрований законопроект щодо поділу Кіровоградщини на три райони замість 21, поданий у співавторстві нардепом Олександром Горбуновим з Кропивницького, суперечить волі та інтересам громади.

Такого рішення дійшли депутати Кіровоградської обласної ради під час сесійного засідання сьогодні, 18 листопада.

Ілюстрація. фото - samorozvytok.info
Ілюстрація. фото – samorozvytok.info

На їхню думку, він не враховує думку мешканців регіону.

Щоб не допустити ігнорування їхньої думки, депутати більшістю голосів підтримали проект відповідного звернення, яке буде навправлено Уряду, Верховній Раді та Президенту України. Таким чином народні обранці зокрема підтримали позицію Української асоціації районних та обласних рад в частині неприпутимості поділу Кіровоградщини на три райони.

Повідомлялося, що хоча прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає укрупнення районів у рамках адміністративної реформи шляхом до того, щоб жити, «як розвинуті громади», на початку грудня він зазначив, що думку людей потрібно враховувати обов’язково.

Нагадаємо, законопроектом, співавторами якого стали троє нардепів з «Народного фронту», пропонується до складу Кропивницького району включити Долинський, Новомиргородський, Олександрівський, Бобринецький, Знам’янський, Новгородківський, Компаніївський та Устинівський, до Олександрійського району – Петрівський, Онуфріївський та Світловодський. Третій район пропонується створити з центром у Голованівську, до нього приєднати Благовіщенський, Вільшанський, Гайворонський, Добровеличківський, Маловисківський, Новоархангельський та Новоукраїнський райони.