Родич директора комунального підприємства-боржника може заробляти на бюджеті Олександрії

Майно комунального підприємства, яке очолює депутат Олександрійської міськради від «Опоблоку», може піти в податкову заставу через борг у 2,7 мільйона гривень.

Про це повідомляють Олександрійські новини з посиланням на Державну фіскальну служби України.

Мова йде про комунальне підприємство «Житлогосп», призначене в місті управителем багатоквартирних будинків, мешканці яких не створили об’єднань співвласників.

Заборгованість станом на 18 грудня підтверджує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» Державної фіскальної служби України. Сервіс зазначає, що «станом на 18.12.2018 платник податків має податковий борг та відповідно до пункту 88.2 статті 88 Податкового кодексу України у органів державної податкової служби виникло право податкової застави на майно такого платника». За даними аналітичної системи YouControl, підприємство має активи у розмірі 1,1 мільярда гривень, а розмір виручки за 2017 рік склав за рік від 12 до 13 мільйонів гривень, – пише видання.

Директором «Житлогоспу» є Олександр Долгіх, депутат Олександрійської міської ради, який представляє «Опозиційний блок». Повідомляється також про його можливий родинний зв’язок з фірмою, в якої для міської школи № 8 майже за 100 тисяч гривень закупили підвісну стелю на неконкурентній основі та без послуг монтажу. Власником компанії-постачальника – приватного підприємства «Житло-сервіс-2», є Долгіх Леонід Михайлович.

Фото – офіційний сайт Олександрійської міськради

Нагадаємо, минулого тижня в Олександрії ремонтували щойно придбану міськрадою за 298 тисяч гривень мобільну сцену. Повідомлялося, що покрівля споруди, яку змонтували напередодні на центральній площі Олександрії, обвалилась 12 грудня через великий шар снігу, який накопичився на тенті.