Гриценко в Кропивницькому проводив зустрічі та ефіри невідомо де

Інформаційні ресурси змовчали про те, де і з ким зустрічався ймовірний кандидат в президенти Анатолій Гриценко 19 грудня в обласному центрі Кіровоградщини.

Про це повідомив тележурналіст Андрій Богданович у авторському відеоблозі Погляд.

Фото - YouTube
Фото – YouTube

Хоча сам Гриценко у себе в «Фейсбуці» написав, що проводив зустрічі, круглі столи, ефіри, але так і не зрозуміло, де це було. Дивний піар кандидата, який хоче виграти президентські вибори. Таке враження, що Гриценко знову згаадав своє попереднє гасло – «Перший непрохідний», – зокрема зазначив він.

Втім, місцеві сайти повідомили про акцію протесту проти Гриценка на головній площі Кропивницького.

Туди прийшли п’ятеро людей з плакатами типу «Продав армію – продасть і Україну». Назвали цю акцію «До візиту Г», та принесли на площу гарбуза з зображенням самого Гриценка. Цікаво, що представлятися учасники акції відмовилися, а про самого Гриценка щось знали слабо. Загалом, який кандидат, такі й акції протесту. Кому це треба – незрозуміло. Як незрозумілий і цей візит Гриценка інкогніто, – підсумував Богданович.

Чергові вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. Офіційний старт виборчої кампанії заплановано на 31 грудня поточного року.

Нагадаємо, згідно результатам опитування, проведеного в листопаді-грудні соціологічною групою «Рейтинг», більше половини мешканців Кіровоградщини не проти «гречки» на виборах.