ОПОРА знову фіксує піар нардепів з Кіровоградщини на бюджетних грошах

З червня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували на Кіровоградщині 32 випадки непрямої агітації з ймовiрним використанням державних субвенцій.

Лiдером пiару на державних коштах, за їхніми даними, залишається нардеп Олесь Довгий. Про це представники мережі повідомили сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції в Кропивницькому.

1-3

Зазначалося також, що агітаційна кампанія з виборів президента стартувала в області передчасно. З вересня по грудень Кiровоградщину вже вiдвiдали десять потенцiйних кандидатiв – Дмитро Добродомов, Петро Порошенко, Андрiй Садовий, Сергiй Тарута, Олег Ляшко, Роман Безсмертний, Олександр Шевченко, Валентин Наливайченко, Арсенiй Яценюк та Анатолiй Гриценко.

Восени та у груднi найбiльш активними за рiзними показниками були потенцiйнi кандидати у президенти Петро Порошенко, Юлiя Тимошенко, Сергiй Тарута Олег Ляшко та Андрiй Садовий, – зокрема констатувала координаторка спостереження за виборами Громадянської мережi ОПОРА у Кiровоградськiй областi Зоя Лебiдь.

Кампанія з виборів президента України, які мають відбутися в березні 2019, офіційно має стартувати 31 грудня поточного року.

Нагадаємо, в червні було розповсюджено пресс-реліз дослідження ОПОРИ, у якому зазначалося, що троє народних депутатів, які мають стосунок до Кіровоградщини, а саме Станіслав Березкін, Олесь Довгий та Олександр Горбунов, використовують державні гроші як інструмент маніпуляції.

Пізніше повідомлялося, що в обласному центрі невідомі розкладають у поштові скриньки мешканців наклад «газети для кожного», матеріали якої містять згадування народного депутата Олександра Горбунова та ознаки використання державних грошей як інструменту маніпуляції.