Тітка Тимошенко «здала» її зв’язок з мордором, - соцмережі

Соцмережами, зокрема в їхньому Кіровоградському сегменті, поширюється резонанс, спричинений обуренням від глумливого посту тітки Юлії Тимошенко на тему війни в Україні.

Военное положение закончилось. Враг на войну так и не явился, – написала у Facebook Віра Ульяхіна, яка є рідною тіткою лідера «Батьківщини», очолює Дніпропетровську обласну організацію партії та входить до Асоціації каменеобробників України.

Один з дописів, поширених користувачем Vitaliy Frosinyak з Кропивницького
Один з постів-реакцій, поширений Vitaliy Frosinyak з Кропивницького

Користувачі мережі відреагували різкими коментарями та висловлюють негативні оцінки у власних дописах.

Скріншоти стрічки коментарів допису Ульяхіної, збережені користувачами
Скріншоти стрічки коментарів допису Ульяхіної, збережені користувачами

Їй би проїхатися на Краснопільске кладовище в Дніпрі, де рядами (!) ховали наших убитих хлопчиків і чоловіків (кого-то збирали по частинах) – найбільше в Україні. Але гаразд. Карма – вона працює. Справа в тому, що, хотіла тітка чи ні – вона абсолютно випадково підняла таємницю (хоча яку там таємницю!) над головним. Ось ця фраза «Україна воює з Росією, а Росія на війну не з’явилася» – це з 2014-го року улюблений жарт мордорських ресурсів, її не повторив хіба що самий ледачий ресурс або ватник, – зокрема написав відомий актор, телеведучий, письменник та блогер Андрій Альохін. – Як ти Юлю не прикрашай умовно інтелігентним Немирею або невдало одруженим Власенком – вона спілкується з ЦИМИ. Щільно спілкується. Говорить їхніми словами. Жартує їхніми жартами (текст відредаговано. – Весь Кіровоград).

Наразі життєпис сторінки Ульяхіної закритий для загального доступу.

Ульяхіна_

Нагадаємо, в травні користувачі соцмереж з ряду міст Російської Федерації, окупованих територій на сході України та в Криму, голосували за голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка в опитуванні громадської організації «Славетна Україна».