Під ялинку містянам в Кропивницькому підкидали газети з агітацією, - ОПОРА

Напередодні Нового року спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували розповсюдження в Кропивницькому безкоштовної газети, яка висвітлює діяльність партії ВО «Батьківщина»

При цьому матеріали не містять відповідного маркування, зазначається в повідомленні офіційного сайту організації.

28.12.2018_Kropivnitskay_Tumochenko

На першій сторінці 16-сторінкового видання винесений анонс матеріалу про Юлію Тимошенко та інтерв’ю з політиком Володимиром Яворівським. На другій сторінці розміщені вітання з новорічними святами від імені лідерки партії Юлії Тимошенко, очільника обласної організації партії, голови Кіровоградської облради Олександра Чорноіваненка та депутата міської ради від «ВО «Батьківщини» Олександра Цертія, – зазначається в повідомленні. – У вкладці видання розміщено календар на наступний рік з портретом Юлії Тимошенко, а на прикінцевій сторінці зазначено, що оформлення передплати безкоштовне. Засновники заявляють, що це «нова незалежна обласна газета «Центральна Україна».

За словами координаторки спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зої Лебідь, у газеті розміщено кілька матеріалів, які мають ознаки «джинси», однак жодної позначення, що це політична реклама чи видання політичної партії, немає.

Нагадаємо, раніше в полку АЗОВ заявили про брудну політичну агітацію через один з попередніх накладів згаданої газети, засновники якої мають підтверджені зв’язки з регіональним партійним керівництвом «Батьківщини». Про використання його зображення без дозволу повідомив ветеран полку, учасник Євромайдану та АТО Олексій Лисенко.