Олександрія: 600 тисяч «під ялинку» батькові-меру

У 2018-му міський голова Олександрії отримав більше 600 тисяч гривень у подарунок від чоловіка керівниці колективу-переможця минулорічного конкурсу «Олександрієць року».

Про це проти Святвечора повідомило Центральноукраїнське бюро новин.

Ілюсрація. Фото - happybodyformula.com
Ілюстрація. Фото – happybodyformula.com

Міський голова Олександрії Степан Цапюк задекларував подарунок від свого сина Максима Цапюка в розмірі 620 тисяч гривень. Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані, поданому 28 грудня 2018 року, – зокрема пише видання.

Раніше повідомлялося, що в номінації «Талант року» конкурсу «Олександрієць року» в 2018-му нагороду отримав танцювальний колектив Alex modern, керівником якого є Ольга Цапюк – дружина Максима Цапюка, молодшого сина міського голови.

CBN нагадує, що в 2017 році Степан Цапюк отримав від свого брата Олександра 810 тисяч гривень, а також узяв кредит в державному «Укргазбанку» на 1 мільйон 130 тисяч гривень. Майновим забезпеченням позики в декларації вказаний легковий автомобіль.

В грудні позаминулого року писали про новий позашляховик преміум-класу Range Rover Sport за 2 мільйони 925 тисяч гривень, придбаний міським головою Олександрії. Згідно декларації за 2016 рік у власності посадовця вже був один автомобіль цієї торгової марки. Офіційний заробіток сім’ї міського голови в 2016-му разом із заощадженнями склав 306 тисяч 959 гривень.