Прокуратура відсудила прибережну землю в Зелінського

Суд задовольнив позов місцевої прокуратури та визнав недійсним рішення міської ради про надання в оренду півгектара землі на березі Сугоклеї в Кропивницькому.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Скасовано також правочин оренди. Як стало відомо сайту Весь Кіровоград з власних джерел, мова йде про ділянку, надану в користування громадянину Зелінському П.М.

На сайті міської ради Кропивницького зберігається посилання на текст іншого рішення від 2009 року, яким Зелінському П.М. надано згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в центральній частині міста, по вул. Гоголя, біля будинку № 99.

Безымянный

Згідно даним супутника Gooogle, нерухомість за цією адресою використовується в комерційних цілях. Документом передбачається безоплатна передача ділянки у власність.

9f0d2837ed84507502d11451d92043e3-300x200У вересні 2016 повідомлялося, що нардеп Олександр Горбунов планує вивести з паркової зони ділянку розміром майже гектар на самому березі Сугоклеї. Також ділянка не включена до 50-ти метрової водозахисної смуги річки. На цій ділянці розташований ресторан “Тихая Гавань”, численні прибудови до нього, паркінг та дорога до закладу. До обрання народним депутатом України власником цього ресторану був саме Горбунов.

Нагадаємо, під час звіту нардепа в Кропивницькому молодики в камуфляжі виносили «незгодних» з приміщення.