Олександрійська міськрада купує нову іномарку більш ніж за півмільйона

Упpавління cпpавами Oлекcандpійcькoї міcькoї pади oгoлocилo тендеp на пoкупку легкового автo очікуваною вартістю в 600 тисяч гривень.

Повідомлення про оголошення відповідного тендеру з’явилося на сайті системи публічних закупівель Prozorro вчора, 10 січня.

Фото - www.renault.ua
Фото – www.renault.ua

Згідно інформації про предмет закупівлі, легковий автомобіль Renault Captur «або еквівалент» має бути поставлений управлінню в граничний строк до 1 березня. Аукціoн має відбутися 28 cічня.

Renault Captur – компактний кросовер завдовжки 4,12 м, ціна на який, за даними офіційного сайту українського представництва компанії-виробника стартує від 482,6 тис. грн.

За інформацією з Вікіпедії, світова прем’єра серійного автомобіля відбулася на Женевському автосалоні на початку березня 2013 року. Автомобіль оснащується моторами двох типів: бензиновими на 0,9-1,2 л або дизельними 1,5-літровими. Оснащення автомобіля включає безключовий доступ, мультимедійну систему R-Link, клімат-контроль та інше.

Нагадаємо в 2018-му міський голова Олександрії Степан Цапюк отримав більше 600 тисяч гривень у подарунок від сина. В грудні позаминулого року писали про новий позашляховик преміум-класу Range Rover Sport за 2 мільйони 925 тисяч гривень, придбаний міським головою Олександрії.