НАБУ знайшло кокаїн у сина нардепа з Кропивницького, - «Українські новини»

Під час обшуку вдома у сина народного депутата Станіслава Березкіна нібито вилучили кілька грамів кокаїну.

Про це стверджується в повідомленні інформагентства Українські новини з посиланням на джерело в органах.

Максим Березкін. Фото - "Економічна правда"
Максим Березкін. Фото – “Економічна правда”

Співробітники Національного антикорупційного бюро вилучили у сина депутата Верховної Ради Станіслава Березкіна Максима близько 3-5 грамів кокаїну у ході обшуку, – йдеться в повідомленні.

За даними джерела інформагентсва, обшук був проведений 23 жовтня 2018 року за місцем проживання Максима Березкіна.

Згідно з матеріалами суду, в ході слідчих заходів детективи НАБУ вилучили прозорий пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору, блокнот/щоденник в обкладинці чорного кольору, на сторінках якого є запис: “ЧГЖБ”; мобільний телефон Березкіна Sumsung Note 8. Все вилучене майно заарештовано, – також повідомляють «Українські новини».

Нагадаємо, сина народного депутата Станіслава Березкіна Максима затримували 23 жовтня в рамках розслідування кримінального провадження про заволодіння 20 мільйонами доларів державного «Ощадбанку». Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України повідомили, що в рамках кримінального провадження про організоване народним депутатом України та приведене до виконання його близькими родичами та бізнес-партнерами заволодіння 20 млн. доларів США державного банку, було затримано десятеро людей.