Рейтинг одного з кандидатів у Facebook наганяють «боти», - відео

Відео зі свідченнями голосувань порожніх профілей за коміка Володимира Зеленського, який заявив про намір балотуватися в президенти, стає «хітом» соцмереж.

Відповідний пост поширив зокрема й політолог Руслан Стадніченко з Кропивницького.

У ролику демонструється масове голосування в одному з рейтингових опитувань за Зеленського від імені Facebook-профілей без фото. Ссеред вказаних імен та прізвищ користувачів соцмережі, що голосували – Іпат Бобров, Іпат Горбачов, Іпат Герасимов, Святозар Архіпов, Святозар Беспалов, Святозар Буров тощо.

Власне опитування, у якому відбувалося голосування, розмістив у соцмережі голова Ніжинської організації партії ДемАльянс Юрій Хоменко.

Пост сторінки профілю Остап Біндер з 11,5 тисячею читачів, у якому відео оприлюднено з коментарем «А «Бот» все одно ти, username», з вівторка було більше тисячі раз поширено користувачами Facebook.

Нагадаємо, в травні 2018 користувачі з ряду міст Російської Федерації, окупованих територій на сході України та в Криму, голосували за голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка в опитуванні громадської організації «Славетна Україна».