Колишній голова обласної Партії регіонів агітує за Ляшка, - тележурналіст

Олександрійський міський голова Степан Цапюк взяв участь у зустрічі Олега Ляшка з містянами, а секретар міськради отримала від нього подарунки.

Фрагменти відеозапису, зробленого під час заходу, оприлюднив у відеоблозі Погляд тележурналіст Андрій Богданович.

Безымянный1
Скріншот відео

Він зазначає, що Степан Цапюк вийшов на сцену, щоб підтримати лідера радикалів.

Було правильно сказано, зменшити податки, але платити мають усі, – зокрема сказав міський голова, коментуючи виступ Олега Ляшка. – Яка в нього команда, яка в нього голова, щоб у короткий час познайомитись з законом, і дати ті пояснення і ті правки, які необхідні для покращення та працездатності цього закону.

Коментуючи кадри запису, автор блогу зазначає, що Ляшко в Олександрії вручав грамоти та «агітаційні торбинки» вчителям, лікарям та посадовцям, включно з секретарем міської ради Оленою Богоявленською.

На відео також чути, як міського голову питають з зали, чому у місті вдвічі подорожчав проїзд.

 

Степан Цапюк очолював Кіровоградську обласну організацію Партії Регіонів з 2005 по 2010 рік, був народним депутатом 5 скликання від цієї партії. В червні 2014 прийняв рішення про розпуск її фракції в міській раді.

Нагадаємо, в травні правоохоронці проводили перевірку щодо факту використання радянської символіки під час автопробігу в Олександрії, який очолив депутат райради від «Опозиційного блоку» Андрій Турський.