Майно однієї з фірм нардепа в Кропивницькому розпродують з молотка

Недобудова в центрі міста, цехи на Мурманській та інше майно фірми «Система ССБ», однієї з компаній створених нардепом Станіславом Березкіним, були продані під час аукціону.

Торги здійснювало ТОВ «Експерт-сервіс», повідомляє “Гречка”.

51051989_2193772657618083_8761787683895771136_n

Зокрема мова йде про об’єкт на вулиці Гоголя, 70 (біля РАГСу Подільського району) на ділянці, яку міськрада обласного центру передала в оренду згаданому підприємству в 2009 році. Майже дев’ять років там знаходиться котлован, обнесений металевим парканом, зазначають автори публікації.

З посиланням на ведучого аукціону повідомляється, що стан готовності незавершеного будівництва становить 6%, стан власне конструкцій – незадовільний. Об’єкт продано за 331 тисячу гривень. Переможця, який відмовився говорити про подальші плани його використання, не називають.

Також пішов аукціон з продажу комплексу будівель та споруд, зокрема цехи, котельні, компресорна, адмінбудівля, автомобільні ваги та підземне сховище загальною площею більше двох тисяч квадратних метрів, введений в експлуатацію 2002 року за адресою Мурманська, 15А в Кропивницькому та рухоме майно – виробниче обладнання, система водопостачання, лінії електропередач, трансформаторні підстанції тощо. Згідно повідомленню, майно знаходиться в незадовільному стані та потребує ремонту. Переможна пропозиція склала один трохи більше одного мільйону п’яти тисяч гривень.

Згідно даним супутника Google, поблизу адреси Мурманська, 15 знаходиться одне з виробництв компанії "Креатив"
Згідно даним супутника Google, поблизу адреси Мурманська, 15 знаходиться одне з виробництв компанії “Креатив”

Я директор кар’єру, який знаходиться поруч, тому з метою розширення виробничих потужностей нам цікавий цей об’єкт, – розповів переможець аукціону – Андрій Бойко, директор підприємства Sonek з видобування піску, каоліну. – Ми за минулий рік збільшили як обсяги добування, так і штат. Тому нас цікавить об’єкт також для створення нових робочих місць, тому що в нас працюють переважно з селища Нового, Катеринівки.

Нагадаємо, тиждень тому інформагентство “Українські новини” з посиланням на джерело в органах повідомило про те, що під час обшуку вдома у сина народного депутата Станіслава Березкіна Максима нібито вилучили кілька грамів кокаїну. Як повідомлялося, Максим Березкін та ще дев’ятеро людей були затримувані в рамках розслідування кримінального провадження про заволодіння 20 мільйонами доларів державного «Ощадбанку».