В Кропивницькому стріляли в чоловіка з собакою, ймовірно з дробовика

Лікарі нарахували в нозі постраждалого 24 отвори, його госпіталізовано.

Про це повідомляє Судебно-юридическая газета в Украине з кінцевим посиланням на джерела в поліції.

Ілюстрація. Постріл з дробовика, фото у вільному доступі
Ілюстрація. Постріл з дробовика, фото у вільному доступі

Подія сталася увечері напередодні вихідних. Чоловік вигулював собаку поблизу Олександрійського шосе. Неподалік від аеропорту він почув дивний звук та побачив іскри у себе під ногами. Турбуючись за домашнього улюбленця, зробив кілька кроків назад і раптом помітив, що з правої ноги струменить кров. Перетягнувши її шнурівкою, він зателефонував знайомому, який і відвіз його до лікарні. В медзакладі на правій нозі в області стегна і гомілки лікарі нарахували 24 отвори. Чоловіка госпіталізовано у відділенні судинної хірургії, – зазначає видання.

Повідомляється, що відомості про подію внесено до ЄРДР за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу, хуліганство з застосуванням вогнепальної зброї. Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

У березні минулого року «Весь Кіровоград» писав про стрілянину, зчинену місцевим підприємцем серед білого дня на людній вулиці в обласному центрі через загрозу, яку на його думку становила бездомна собака. Громадянами була подана заява про хуліганські дії, працівниками поліції відібрані свідчення у трьох очевидців події, складений протокол про адміністративну відповідальність за ст. 174 КУпАП. За нашою інформацією, ані заявник, ані жоден зі свідків не отримав виклику до суду за цією справою.

Минулоріч також повідомляли про дві сотні тварин, які болісно помирали у дворах та на вулицях різних районів Кропивницького від протитуберкульозного препарату, покладеного в їжу. Обвинувачена у жорстокому поводженні з тваринами 46-річна безробітна Юлія Шевцова отримала 5 років умовно.