Колишній штабіст «Батьківщини» на Кіровоградщині: є питання до Тимошенко

Активіст з Кропивницького Ігор Козуб, відомий зв’язками з партією «Батьківщина», пояснив свою присутність на форумі Порошенка в Києві повагою до діючого президента.

Про це він повідомив у коментарі CBN.

30011914

Коли були минулі вибори Президента, я очолював обласний штаб партії “Батьківщина”. Я не розумію, чому Юлія Тимошенко не голосувала за томос, за воєнний стан. Є до неї питання, – зокрема сказав Козуб у коментарі інформагентству.

Він заявив також, що активно підтримував позицію президента щодо декомунізації, отримання томосу, українізації радіомовлення і телебачення.

Навіть те, що 14 жовтня зробили Днем захисника вітчизни. Ціла низка моментів. І вважаю, що це його великий успіх. Для розбудови держави він дуже багато зробив. Тому оті всі його дії, які направлені на розбудову держави, армії, всі кроки я підтримую його державницькі. Так, і в нього є слабкі місця. Але зрозуміло, що неможливо все охопити, – також зазначив активіст.

Форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», під час якого Порошенко офіційно заявив, що балотуватиметься на виборах 31 березня поточного року, пройшов у столиці вчора, 29 січня.

Нагадаємо, в травні минулого року Ігор Козуб з нецензурною лайкою дав у Facebook «фальстарт» новому Майдану через спецоперацію СБУ, в рамках якої було інсценовано вбивство опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченка.