Олександр Мольченко, якому загрожує довічне, отримував гроші від депутата облради

Батько хлопчика, якого вилучили з родини з вагою сім кілограмів замість нормальних 16, може отримати довічний термін.

Обвинувачення в злісному невиконанні батьківських обов’язків перекваліфікували на замах на умисне вбивство малолітньої дитини, вчинений з особливою жорстокістю, за попередньою змовою групою осіб, повідомляє CBN. Підозру вручили вчора, 30 січня.

Олександр Мольченко. Фото - YouTube
Олександр Мольченко. Фото – YouTube

Слідство стверджує: Мольченко підозрював, що не є біологічним батьком хлопчика, тому навмисне морив його голодом і не пускав у помешкання медиків, – пише видання.

Покарання за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу, за трьома пунктами якої, за інформацією видання, зокрема висунута підозра, може сягати від 10-15 років позбавлення волі до довічного терміну.

Повідомлялося також, що про здійснення ним фінансової підтримки Мольченка заявив під час сесії Кіровоградської обласної ради депутат Володимир Арсірій з фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Про це пише Україна-Центр.

Ця людина, м’яко кажучи, до мене років зо два ходить, як «біженець», з періодичністю раз на місяць я йому даю грошей, не буду уточнювати, скільки і як, не розуміючи, що там відбувається в родині, – цитує депутата видання. Те, що я там побачив, повірте, мені, як батькові, дуже хотілося на нього фізично вплинути…

Таким чином він прокоментував звернення одного з громадських активістів до сесії в понеділок, 28 січня, з проханням розібратися та посприяти вирішенню справи.

Суд чотири місяці не може прийняти рішення по справі, людина чотири місяці в СІЗО, – пояснюється суть причини звернення в публікації.

Нагадаємо, в серпні минулого року правоохоронці, соціальні служби та медики Новоукраїнки вилучили у батьків чотирирічного хлопчика. Замість нормальних для його віку 16 кілограмів дитина важила лише сім. Згодом стало відомо, що батько хлопчика – депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко, який оголосив у соцмережі про «політичну розправу» та звинуватив у виснаженні сина «експерименти медиків».

9 жовтня 20018 Новоукраїнський районний суд частково задовольнив клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу для Мольченка, з родини якого вилучено дітей – чотирирічного сина та трьох доньок, які також мали дефіцит ваги. 

Також Весь Кіровоград писав, що кропивницьким журналістам радять не писати про депутата, чий син умирав з голоду, а в ролі його «захисників» та «консультантів» виступають скандально відомі активісти з Дніпропетровщини.