Є вже три версії щодо вивозу майна з храму Успіння Пресвятої Богородиці в Кропивницькому

За твердженнями очевидців з числа жителів району Новомиколаївки в обласному центрі, увечері вчора, 31 січня, з приміщення церкви в парку Крючкова нібито щось вивозили мікроавтобусом у декілька «ходок».

Про перевірку за фактом звернення громадян щодо можливого незаконного заволодіння майном із релігійної споруди сьогодні вдень офіційно повідомили в обласному управлінні Національної поліції.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. З’ясовано, що з будівлі дійсно вивозили речі, які, з пояснення працівника храму, належать йому особисто, – зазначається у прес-релізі.

Біля п’ятої вечора на сторінці Кіровоградської єпархії Російської православної церкви у Facebook була оприлюднена друга версія.

Працівники храму під керівництвом священика завозили меблі та декорації, необхідні для зйомок дитячої телепрограми «Недільна школа» та вивозили позичені декорації, які використовувались для постановок сценок під час новорічних та різдвяних свят, – йдеться у повідомленні прес-служби.

За даними власних джерел сайту Весь Кіровоград у правоохоронних органах, під час відбору пояснень вчора йшлося зокрема про «якісь труби» з підвального приміщення під храмом.

Наразі на об’єкті чергує наряд поліції охорони.

Фото - kg.npu.gov.ua, Facebook
Фото – kg.npu.gov.ua, Facebook

Нагадаємо, 29 січня керівник Головного управління юстиції в Кіровоградській області Вадим Гуцул прокоментував конфлікт навколо переходу храму Успіння Пресвятої Богородиці в Кропивницькому до помісної Православної церкви України, зокрема в розрізі майнових прав.