«Кидалово» в Олександрії: депутати втретє не голосують за сумнівне земельне рішення

Секретар Олександрійської міськради назвала «кидаловом» голосування депутатського корпусу проти зниження ставки оренди землі для місцевого підприємця.

Ситуація стала об’єктом для висміювання у сьогоднішньому випуску авторського відеоблогу тележурналіста Андрія Богдановича Погляд.

Скріншот, відео - "Олександрійські новини"
Скріншот, відео – “Олександрійські новини”

Згідно повідомленню сайту Олександрійські новини від 1 лютого, мова йде про ділянку, яку орендує підприємець Сапєлкін Андрій Олександрович, а спроба внести у порядок денний сесії проект, що скорочує доходну частину бюджету, була вже третьою.

Один підприємець, якого «злі язики» пов’язують діловими відносинами з секретарем, вирішив понизити собі орендну ставку на ті землі, які він використовує вже декілька років. Раніше, коли брав землю в оренду, то не заперечував проти шести відсотків оціночної вартості. Тепер орендатору багато платити 140 тисяч гривень на рік за 80 гектарів, – зокрема зазначив тележурналіст. – Але ні, олександрійські депутати проголосували «проти», причому з різних фракцій. Не робили йому потурань. Як результат, секретар Олена Богоявленська не стрималась, і назвала це все «кидаловом».

 

За даними відкритих баз, Андрій Олександрович Сапєлкін має або мав відношення до двох сільськогосподарських підприємств – ФГ «НУТ» та ТОВ «Агротехнологія», зареєстрованих відповідно в Олександрії та у селі Косівка Олександрійського району.

Безымянный_
Фото – youcontrol.com.ua

Інші джерела свідчать про те, що обидва підприємства могли бути перереєстровані. Зокрема, у базі даних kolosok.info збереглися відомості про ТОВ «Агротехнологія» з адресою в селі Захарівка Світловодського району, керівником якої значиться Сопєлкін Андрій Олександрович.

У 2010-му один з працівників підприємства був обраний до Захарівської сільської ради серед інших висуванців від місцевої організації партії «Батьківщина», яку представляє секретар Олександрійської міської ради Олена Богоявленська.

Нагадаємо, в двох номінаціях минулорічного конкурсу «Олександрієць року» перемогли танцювальний колектив, яким керує невістка міського голови Степана Цапюка, та секретар міської ради Олена Богоявленська, яка очолювала журі конкурсу.