Міськрада Олександрії купує по іномарці вартістю за півмільйона на місяць

Управління справами Олександрійської міськради на публічному тендері купує кросовер Nissan Quashqai очікуваною вартістю 570 тисяч гривень.

Інформація про це є на сайті системи публічних закупівель prozorro.

Скріншот - nissan.ua
Скріншот – nissan.ua

Аукціон має відбутися 4 березня. Згідно даних офіційного інтернет-представництва Nissan в Україні, ціна на авто даної моделі стартує від 511 тисяч гривень.

Це вже друге авто цього класу, яке закуповує коштом міського бюджету міська влада Олександрії. В січні ми повідомляли про оголошені торги з придбання компактного кросоверу Renault Captur очікуваною вартістю 600 тисяч гривень. Зазначалося, що за даними офіційного сайту ціна на такі стартує від 482,6 тис. грн.

Переможцем під час аукціону, результати якого оприлюднили 11 лютого, став одеський дилер «Рено» ТОВ «Авто Груп+», його пропозиція склала 599,1 тисячі гривень. Єдиним конкурентом став дніпропетровський дилер ТОВ «Сінгл-Мотор», який не зробив жодного кроку на пониження ціни.

Скріншот - prozorro.gov.ua
Скріншот – prozorro.gov.ua

Нагадаємо, секретар Олександрійської міськради Олена Богоявленська назвала «кидаловом» голосування депутатського корпусу проти зниження ставки оренди землі для місцевого підприємця, ймовірно пов’язаного з “Батьківщиною”, яку представляє посадовиця.