В Кропивницькому політолог та політтехнолог з’ясували стосунки на боксерському ринзі ВІДЕО

Кандидат політичних наук Руслан Стадніченко та журналіст і політтехнолог Олександр Дануца зійшлися у трираундовому боксерському двобої.

Після другого раунду Дануца відмовився продовжувати поєдинок, тож рефері підняв руку Стадніченку.

DSC_0046

Конфлікт розпочався у Facebook, де політолог звинуватив політтехнолога в розповсюджені неправдивої інформації про нього на підконтрольному сайті, і закінчився прийнятим викликом на поєдинок за правилами класичного боксу.

Це нормальна, абсолютно адекватна ситуація, – сказав переможець після бою. – Якщо у людей виникає агресія, непорозуміння, вони можуть собі з’ясувати, потім потиснути руки. Якщо Олександр знімає речі, які він написав неправдиві про мене, я так само готовий пожати йому руку. Взагалі це цивілізована практика, мені здається, по-чоловічому. Серйозний зал, серйозний суддя – тренер міжнародної категорії.

Навіть якщо спірна публікація не буде знята, з’ясування стосунків у ринзі сприятиме тому, щоб «вгамувати пристрасті», вважає Стадніченко.

Це ж чоловіча річ, – каже він. – Не пікіруватись якимось переписками в фейсбуці, а спробувати довести по-іншому. Якби я в такій ситуації відмовився, як би я виглядав?

Повне відео бою доступне у відповідному розділі сайту Весь Кіровоград за посиланням.

DSC_0051

Нагадаємо, в січні Руслан Стадніченко став одним з тих, хто розповсюдив відео зі свідченнями голосувань “ботів” за коміка Володимира Зеленського, який на той момент заявив про намір балотуватися в президенти.