«Народний фронт» може готуватись до використання адмінресурсу на виборах в Кропивницькому

Колишній начальник Льотної академії Національного авіаційного університету (ЛА НАУ) Сергій Неділько вважає, що контракт з ним не продовжили через політичні причини.

Про це він сказав у телефонному коментарі автору публікації.

lisld_ukrdlaufЦе не звичайна практика, зазвичай договір просто продовжували, – наголошує Неділько. – Ми входимо до складу університету, там сказали, що в міністерстві (освіти) вважають, що потрібен хтось інший на час виборів.

За словами екс-начальника, мова йшла про його можливості «тиснути на студентів» в ході виборчої кампанії. Неділько стверджує, що не веде ніякої політичної діяльності. Він припустив також, що термін призначення конкурсу може затягнутися, та заявив про намір брати в ньому участь.

Я все життя присвятив академії, у мене є конкретні плани щодо її розвитку. Тільки час настає, ми виграли три гранти на 55 мільйонів в цьому році, таких грошей у нас раніше не було, – констатує Неділько.

Нагадаємо, Міністерство освіти України очолює Лілія Гриневич, членкиня політичної партії «Народний фронт». Її лідер Арсеній Яценюк на з’їзді 2 лютого заявив, що політсила претендує на перемогу в парламентських виборах, які мають відбутися в жовтні поточного року.

Довідково: Сергій Неділько – доктор технічних наук, професор. НачальникЛА НАУ з 2011 року, з 2009 по 2011 – ректор Державної льотної академії. Почесний громадянин міста Кіровограда. Нагороджений почесною грамотою Верховної ради України, нагрудним знаком «Відмінник освіти». Депутат четвертого та п’ятого скликань Кіровоградської міської ради, представляв «Народну партію» та «Партію регіонів».

Раніше повідомлялося, що будівельні підряди коштом державних субвенцій на соціально-економічний розвиток в Кропивницькому «стабільно освоюють» дві фірми, дотичними до яких були або є представники «Батьківщини» та «Народного фронту». За 2017-2018 роки два таких підприємства отримали підрядів на суму більше 104 мільйонів гривень.