Гордон пообіцяв «вирвати кадика» заступнику голови Кіровоградської облради

Так він відреагував на запис «свободівця» Ігоря Степури у Facebook, у якому той додав до фото Дмитра Гордона надпис «Треба, щоби воно здохло. Слідом за Бузиною».

Журналіст та телеведучий оприлюднив відповідне відеозвернення на своєму YouTube-каналі.

Запис заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігоря Степури у Facebook - скріншот
Допис заступника голови Кіровоградської обласної ради Ігоря Степури у Facebook – скріншот

Я хочу сказати, по-перше, цьому Степурі: ти мені не потрапляй на очі, я тобі кадик вирву, сука. Ти кому сказав здохнути? Мені? Приїдь сюди і скажи це мені в очі, якщо сміливості вистачить. Це перше. Друге: завтра ж зранку я звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора Юрію Луценка, до голови СБУ Василя Грицака, до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У цьому листі я детально викладу всі факти, які навів тут, – сказав він.

Пости Степури та його скандально відомої однопартійки Ірини Фаріон з’явилися у соцмережі після того, як Гордон заявив в ефірі Politeka On-line, що він є людиною, яка не любить Бандеру. Журналіст відзначив також, що напередодні президентських виборів в Україні, дослівно, «у зв’язку з весною загострилася шизофренія у багатьох політиків».

Нагадаємо, в червні минулого року заступник голови Кіровоградської облради Ігор Степура виказав зацікавленість темою абортів серед представників ірландської ЛГБТ-спільноти у популярній місцевій спільноті Facebook, та припустився ряду висловлювань, які можуть бути розцінені як сексистські та гомофобські.

В лютому 2018 партконференція усунула Ігоря Степуру з посади голови Кіровоградської обласної організації партії «Свобода».

Також повідомлялося, що внаслідок порушення Ігорем Степурою правил експлуатації електронагрівальних приладів у грудні 2016 сталася пожежа в орендованій ним кімнаті гуртожитку обласної ради, внаслідок чого постраждала 25-річна дівчина.