Завтра заступник голови Кіровоградської облради даватиме пояснення в поліції щодо «дикунства»

Завтра, 7 березня Ігор Степура має з’явитися до поліції для роз’яснень після публічного побажання смерті відомому журналісту.

Про це повідомляє Гордон з посиланням на CBN. Степура підтвердив, що виклик пов’язаний з заявою Дмитра Гордона.

Дмитро Гордон проти Ігоря Степури. Колаж - "Гречка"
Дмитро Гордон проти Ігоря Степури. Колаж – “Гречка”

2 березня заступник Голови Кіровоградський облради, свободівець Ігор Степура написав в Facebook, що засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон має «здохнути» слідом за журналістом Олесем Бузиною, – нагадує видання.

Інцидент також прокоментував голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, зазначивши, що в цивілізованому демократичному суспільстві подібна поведінка політиків – дикунство.

Кожен має право на власну думку, з нею можна погоджуватися або ж бути категорично проти. Але свою позицію варто висловлювати в цивілізованій, коректній та толерантній формі, без погроз життю й здоров’ю журналістові. Спілка засуджує вороже ставлення до працівників ЗМІ та поділ журналістів на «своїх» та «поганих», а також закликає до коректних дискусій, – сказав він. – Цькування журналістів за погляди, погрози убивством мають спричиняти миттєву реакцію правоохоронців.

Вчора під час прес-конференції в приміщенні Кіровоградської обласної ради Степура зробив ще одну публічну заяву.

Дмитро має загинуть та зникнути, як роса на сонці. Йому потрібно переїхати в Москву, або його очікує доля Бузини… Я щиро бажаю йому якнайшвидшої загибелі або втечі в Москву, – цитує посадовця Утренний город.

Нагадаємо, у відповідь на допис Степури Гордон оприлюднив відеозвернення, у якому пообіцяв, дослівно, «вирвати кадика», якщо той потрапить йому на очі, та повідомив про намір звернутися з офіційним листом до керівників Генпрокуратури, СБУ та МВД.