Членкиня виконкому ОТГ на Кіровоградщині з «Батьківщини»: «Керівництво штабів району та області прогнило»

Старих партійців у місцевих виборчих штабах поміняли на «зрадників, які бігають з іншої партії в другу, мають кримінальний Вирок суду та кримінальні провадження».

Про це, звертаючись до Юлії Тимошенко, пише користувачка Facebook Валентина Стеценко в коментарі до допису офіційної сторінки кіровоградського обласного осередку ВО «Батьківщина» в соцмережі.

Скріншот
Скріншот

Добрий вечір. Юлія Володимирівна Вас турбує м.Світловодськ кіровоградської області пишу від багатьох однопартійців, маємо партійні квитки з 2003 року постійно були членами Ваших з’їздів, маємо великий досвід в роботі виборчої комісії працювали головами, секретарями. І сьогодні готові Вас підтримувати, але керівництво штабів району та області прогнило з гори до низу. Ми з однопартійцями почали говорити керівництву штабів виражаючи свою думку, за це мене, як голову осередку без попередження перебрали і розпустили членів партії це тих людей, які вірно служили Вам багато років та маємо подяки Вами підписані! Помінявши нас на зрадників, які бігають з іншої партії в другу, мають кримінальний Вирок суду та кримінальні провадження. З цим питанням ми їздили в Штаб м.Кропивницьк залишили там скаргу просили ,щоб провести партійні збори в осередку. Допомоги ми не отримали а навпаки ще і в формування комісії дали вказівки, щоб нас ніде не включали! ПРОСИМО ВАС ВМІШАТИСЯ ТА ДОПОМОГТИ НАМ ПОДОЛАТИ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ ДЕ ЗАМІШАНІ САМІ КЕРІВНИКИ ШТАБІВ.ТАКИМ ВІДНОШЕННЯ ДО ЛЮДЕЙВОНИ ПІДРИВАТЬ ВАМ АВТОРИТЕТ В ВИБОРАХ.ДЯКУЄМО І СПОДІВАЄМОСЯ НА ДОПОМОГУ! – говориться у коментарі (збережено правопис оригіналу).

Інформація  про авторку в профілі має обмежений доступ. У відкритих джерелах містяться згадування про Валентину Валер’янівну Стеценко 1961 року народження, бібліотекарку Нагірнянської бібліотеки, яка, за даними офіційного сайту Великоандрусівської громади Світловодського району, є членкинею виконкому сільради. У відповідній графі вказана її приналежність до ВО «Батьківщина».

За даними відкритих баз, Валентина Валер’янівна Стеценко є також засновницею зареєстрованого у Нагірному приватного сільськогосподарського підприємства «Світбогодар».

Коментар залишений під заявою обласної «Батьківщини» про виклики членів партії до обласного управління СБУ для опитувань в рамках кримінального провадження щодо ймовірно створеної мережі підкупу виборців та фальсифікації результатів виборів. Заявники зокрема посилаються на статтю Конституції, згідно якої громадяни мають право не свідчити проти себе.

Надійшло доручення від Головного слідчого управління СБУ, яке в рамках кримінального провадження виконується по Кіровоградському регіону, – уточнила прес-секретар управління Марина Яковенко.

Нагадаємо, суд надав доступ до власності «Укртелекому» у справі про можливу спробу підкупу виборців у Кропивницькому. На мобільні телефони двох жителів міста надійшли дзвінки від невстановлених осіб, які пропонували під час виборів віддати голос за грошову винагороду. За твердженнями свідків у справі жінка, що телефонувала, назвалася представником виборчого штабу кандидата в президенти України від ВО «Батьківщина».