Поліція не розслідує напади на дітей в центрі Кропивницького, - мати постраждалої

Численні напади на неповнолітніх у сквері напроти обласного краєзнавчого музею в Кропивницькому (т.зв. «пантери») може вчиняти одна й та сама компанія.

Про це в публічному коментарі до відповідної публікації сайту DOZOR написала користувачка Facebook Марина Яковенко.

На відео чітко чути, як дівчина кличе «Пата», – зазначається в коментарі. – За всіма конфліктами стоїть 15-річний мешканець Кропивницького Пата Оніані, син вбитого біля Соколівки кримінального авторітета Р. Оніані. Минулого літа моя донька постраждала теж від цієї компанії біля Пантер. А потім цей … своїми переслідуваннями довів її до спроби суїциду. І поліція нічого не робить! Нічого не розслідує. Він і надалі продовжує вчиняти побиття дітей.

Останній інцидент з числа тих, що потрапили до поля зору ЗМІ, стався 8 березня. За словами 17-річного постраждалого, йому та його знайомим було в нецензурній формі запропоновано забиратися геть. Один з нападників бризнув у сторону хлопців газом, потім їх почали бити руками та ногами. Хлопці пригадали 15 осіб, зазначається в публікації.

Поліцейські вже зустрілися з батьком потерпілого і нині встановлюють особи нападників. На жаль, до правоохоронців надійшла лише одна заява. Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Обставини події встановлюють слідчі, – наголосила речниця обласної поліції Віталіна Бевзенко.

Кримінальне провадження розпочате за ч. 1 ст. 125, нанесення легких тілесних ушкоджень.

Раніше значний резонанс у місцевих ЗМІ зчинило повідомлення про жорстоке побиття школяра Дениса Бірзула, відомого авторством віршів на військово-патріотичну тематику, та йoгo друзів, групою в складі близько 15 юнаків 2 лютого поточного року в сквері «з пантерами». Бірзула було госпіталізовано.

Наприкінці липня 2017 повідомлялося про можливе вбивство з автоматичної зброї «кримінального авторитета» Рамаза Оніані в околиці Кропивницького. Тіло 52-річного жителя обласного центру з ознаками насильницької смерті виявили місцеві жителі в автомобілі біля виїзду з селища Соколівка.