«Бідні ці з кварталу. У них у штабі три людини всього», - соцмережі

У місцевому виборчому штабі Володимира Зеленського на Кіровоградщині працює лише троє людей, стверджує ймовірний голова виборчої комісії.

Про це написав у Facebook журналіст Генадій Рибченков з Кропивницького з посиланням на власне джерело.

Ілюстраця. Фото - 24tv.ua
Ілюстраця. Фото – 24tv.ua

Спілкувався оце з одним знайомим, він голова дільничної комісії. Від Зе, – йдеться у дописі. – Він по штабах багатьох ходив, має досвід такої роботи на минулих виборах, шукав, де б прилаштуватися. Каже: “Бідні ці з кварталу. У них у штабі три людині усього. Був у Юлі – там 17 чоловік сидить. У Ляшка- 12. А ці якісь геть…”

Нагадаємо, 10 лютого з’явилися повідомлення про те, що «представником Зе! Команди у Кропивницькому» став Ігор Спінул, керівник народного ансамблю бального танцю «Конвалія». 12 лютого він сам написав у Facebook, що не є представником Зеленського в обласному центрі.

Раніше відео, у якому демонструється масове голосування в одному з рейтингових опитувань за Зеленського від імені Facebook-профілей без фото, стало «хітом» соцмереж. Ссеред вказаних імен та прізвищ користувачів соцмережі, що голосували – Іпат Бобров, Іпат Горбачов, Іпат Герасимов, Святозар Архіпов, Святозар Беспалов, Святозар Буров тощо.

Також повідомлялося, що в травні 2018 користувачі з ряду міст Російської Федерації, окупованих територій на сході України та в Криму, голосували за голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка в опитуванні громадської організації «Славетна Україна».