Facebook-кампанія Тимошенко: 10-50 тисяч доларів за пост і фейкові сенсації

Тележурналіст Андрій Богданович припустив, що голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко міг спробувати заробляти на рекламі в соцмережі Facebook.

Зокрема про це йдеться в авторському відеоблозі Погляд від 24 березня.

Скріншот
Скріншот

Журналіст згадав голову ради та обласної «Батьківщини», коментуючи повідомлення руху «Чесно» про рекламні бюджети Юлії Тимошенко у Facebook.

Facebook-група «Я за Тимошенко – Фан Клуб» рекламує окремі пости про приєднання до спільноти за 10-50 тисяч доларів. Про це свідчать дані бібліотеки реклами Facebook, – сказано у повідомленні. – Загалом ця група опублікувала вже щонайменше 16 постів. Діапазон витрат на них становить від кількох десятків доларів до десятків тисяч доларів.

Скріншот
Скріншот

Також зазначається, що Тимошенко тримає першість за вартістю телереклами, сплачуючи за транслювання своїх роликів переважно в прайм-таймі.

І тут я зрозумів, чому на сторінці голови Кіровоградської облради Олександра Чорноіваненка так багато реклами Юлії Тимошенко і так багато антиреклами, «чорнухи» проти Порошенка, – зазначив Богданович.

Як повідомив сьогодні сайт інформагентства CBN, Чорноіваненко запостив на своїй сторінці у Facebook посилання на слова лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про початок розслідувань OLAF (European Anti-Fraud Office) корупційної діяльності Президента Петра Порошенка.

Вже зранку наступного дня у прес-службі представництва ЄС в Україні на запит видання «Європейська правда» повідомили: «OLAF підтверджує, що немає ніяких розслідувань, пов’язаних з Президентом України. У разі виникнення будь-якої інформації, яка може становити інтерес для розслідування, OLAF оцінить її в контексті наших звичайних процедур», – зазначається у тексті новини. – Водночас близько 16:00 Олександр Чорноіваненко знову поширив інформацію про розслідування, вже дублюючи текст з сайту «Гордон».

Нагадаємо, в травні 2018 користувачі з ряду міст Російської Федерації, окупованих територій на сході України та в Криму, голосували за голову Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка в опитуванні громадської організації «Славетна Україна».